4058075796799SO
10,26 € tax incl.
tax incl.
Available: Available: 1
Warning: Last items in stock!
Availability date:
share
| Other features | |
| Box contents | 1pcs bulb |
| Technical details | |
| Temperature control | 2700 K |
| Fitting/cap type | GU5.3 |
| Light colour | Warm White |
| Energy efficiency class | F |
| Equivalent bulb power | 35 W |
| Dimmable | No |
| Beam angle | 36 ° |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Producer product name | Parathom Reflector LED |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 111.00 mm |
| Gross height (mm) | 71.00 mm |
| Gross width (mm) | 168.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |