G2 II Black
38,32 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Ryšys | |
| USB krovimo prievadas | Yes |
| Įrenginio jungtis | USB |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono dažnis | 20-20000 Hz |
| Kitos funkcijos | |
| Jautrumas | 98 dB |
| Specialios funkcijos | Virtual surround; Detachable mic; RGB lighting; Sound card |
| Dažnių diapazonas | 20-20.000 Hz |
| Garsas | |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Dizainas | |
| Kabelio ilgis | 2.5 m |
| Apšvietimas | No |
| Gaminio spalva | Black/Red |
| Technical details | |
| Dėvėjimo būdas | Over-ear |
| Belaidis ryšys | No |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Jungties tipas | Wired |
| Belaidės | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Yes |
| Savybės | |
| Platforma | PC |
| Ausinės | |
| Varža | 32 Ω |
| Triukšmo mažinimas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | G2 II |
| Tvarkyklės dydis | 50 mm |
| Frequency response | 20-20000 Hz |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Headset |
| Microphone | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 243 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |