905771
27,19 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 3
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Technical details | |
| Belaidis ryšys | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | No |
| Jungties tipas | Wired |
| Ryšys | |
| USB krovimo prievadas | No |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Volume (m3) | 0.0002145 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 3 g |