CA-9011238-EU
116,92 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 1
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Ryšys | |
| USB krovimo prievadas | Yes |
| Tinklas | |
| „Bluetooth“ | No |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono išjungimas | Yes |
| Mikrofono dažnis | 100-10k Hz |
| Ausinės | |
| Varža | 32 Ω |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Tvarkyklės dydis | 50 mm |
| Garantija | 24 mėn. |
| Garsas | |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Kitos funkcijos | |
| Spalva | White |
| Techniniai duomenys | |
| Bruto svoris | 0.92 kg |
| Neto svoris | 0.37 kg |
| Jungties tipas | USB |
| Dėvėjimo būdas | Over-Ear |
| Jungties tipas | Wired |
| Tipas | Gaming |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | Yes |
| Belaidis ryšys | No |
| Belaidės | No |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 242.00 mm |
| Gross height (mm) | 224.00 mm |
| Gross height master carton | 234.00 mm |
| Gross width (mm) | 112.00 mm |
| Packing quantity | 4.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 43.00 g |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Tare other | 43.00 g |
| PET | 10.00 g |