R2850DB
243,64 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Savybės | |
| Suderinamumas | iOS, Android, MacOS, or Windows device |
| Technical details | |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Kitos funkcijos | |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Matte black |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 675 mm |
| Gross height (mm) | 590 mm |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.8 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |