MR4 black
109,11 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Technical details | |
| Belaidis ryšys | No |
| Nešiojamas | No |
| Kitos funkcijos | |
| „Bluetooth“ | No |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Black |
| Atsparus vandeniui | No |
| Gamintojo prekės serija | Speaker |
| NFC features | No |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 427 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth master carton | 445 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Net weight master carton | 10.2 kg |