CCP-MUSB2-AMBM-1M
8,86 € su PVM
-0,01 €
8,87 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Kitos funkcijos | |
| Spalva | Black |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00005 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |