Jau daugiau kaip 15 metų SteelSeries gamina kompiuterinių žaidimų įrangą ir priedus, įskaitant ausines, klaviatūras, peles bei jų kilimėlius. SteelSer

Jau daugiau kaip 15 metų SteelSeries gamina kompiuterinių žaidimų įrangą ir priedus, įskaitant ausines, klaviatūras, peles bei jų kilimėlius. SteelSeries produktai yra specialiai sukurti E-sportui ir kompiuterinių žaidimų aistruoliams visame pasaulyje.

Šį kartą mūsų asortimentą papildo vaizdo žaidimų entuziastams skirti produktai – naujų modelių pelės bei klaviatūros. Dar gruodžio mėn., Steelseries pristatė inovatyvią Apex 7 klaviatūrų seriją, sužavėjusią viso pasaulio žaidėjus, tačiau tuo neapsiribojo ir stebina mus toliau. Nuo šiol mūsų asortimente rasi SteelSeries Apex 3 bei Apex 5 modelių žaidimų klaviatūras, o taip pat ir žaidimų pelės SteelSeries Sensei Ten bei Rival 3!

SteelSeries Apex – tai naujoji žaidimams skirta klaviatūrų serija, pasižyminti pažangiausiomis SteelSeries technologijomis bei aprūpintos svarbiausiomis funkcijomis. SteelSeries Apex serijos klaviatūros puikiai tinka tiems, kurie ieško aukštos kokybės produktų už visiems prieinamą kainą. Tylūs klaviatūros mygtukai, RGB spalvos, atsparumas vandens purslams, parametrų valdiklis, OLED išmanus ekranas (Apex 5 ir Apex 7) bei magnetinė riešo atrama – tai viskas ko reikia Jūsų kokybiškiems žaidimams.

SteelSeries Sensei Ten – kompiuterio pelė, kurios dizainas daugiau nei 10 metų buvo tituluojamas kaip vienas iš patogiausių bei populiariausių rinkoje. Daugelis gamintojų bandė šį dizainą atkartoti, tačiau niekam taip gerai nepavyko, kaip tai buvo pavykę SteelSeries. Nors Sensei Ten sukurtas su seniai visų pamėgtu dizainu, tačiau naujajame modelyje slypi patys naujausi atnaujinimai – 18,000 CPI, 2 zonų RGB su 16,8 milijonų spalvų, garantuoti 60 milijonų kokybiškų paspaudimų.

SteelSeries Rival 3 – žaidimų entuziastams skirta pelė, kuri yra sukurta naudojant moderniausias technologijas. Rival 3 pristatoma su išskirtiniu „Prism“ apšvietimu, aukštos kokybės jutikliu, ergonomišku dizainu bei patvaria konstrukcija.

Sekite mus