JV83/JV63/JV65/H8/H8Pro Upholste
9,34 € su PVM
-1,02 €
10,36 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 78 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |