Pristatymas į namus

Jei pasirinkote prekių pristatymą į namus, jas atvešime per 2–4 darbo dienas. Juridiniams asmenims, atsiskaičiusiems banko pavedimu, prekes pristatome per 2–5 darbo dienas. Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra, galima pasirinkti tik pageidaujamą pristatymo laiko intervalą.

Svarbu! Kai kurioms prekėms taikomas nestandartinis pristatymo terminas, tikslų prekės pristatymo terminą galite matyti prekės puslapyje.

Didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje) prekes pristatome darbo dienomis 8–22 val., kitur Lietuvoje 8–18 val.

Jei užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.

SVARBU : Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o prekė tvarkinga ir Jūs pretenzijų neturite.

20201001 SIUNTŲ_PRIĖMIMO_ATMINTINĖ

Užnešimo / krovos paslauga

1. Kai bendras siuntos svoris yra iki 30 kg, kurjeris iškrauna siuntą ir atneša ją Jums iki pirmos saugios vietos patalpoje (pro buto, namo ar garažo duris įneš, bet nenešios siuntų po kambarius ar kiemą). Papildomos krovos darbų paslaugos tokiu atveju užsakyti nereikia.

Svarbu! Jei užsakyta prekė yra didelių matmenų, taip pat, jei prekė pakuojama ant padėklo, nors sveria iki 30 kg, ji nebus užnešama.

2. Jei bent viena siuntos pakuotė sveria nuo 30 kg (pvz. didelė buitinė technika, baldai ir pan.) kurjeris tik padės Jums šią siuntą iškrauti iš automobilio, tačiau nepadės jos nunešti į pageidaujamą vietą.

3. Kai bendras siuntos svoris nuo 30 kg iki 80 kg, rekomenduojame užsakyti krovos darbų paslaugą už 9,99 Eur. Paslaugą atlieka du kurjerio krovikai.

4. Užnešimo paslauga netaikoma, jeigu bendras užsakymo svoris yra didesnis nei 80 kg.

Svarbu! Užnešimo paslauga vykdoma tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Telšiai, Utena).

Tokios siuntos vežamos krovininėmis transporto priemonėmis ir iškraunamos tik šios technikos pagalba Jūsų nurodytu adresu. Jūs turite užtikrinti, kad yra sudarytos sąlygos pravažiuoti krovininiam transportui iki Jūsų pageidaujamos iškrovimo vietos, kitu atveju siuntos pristatyti nepavyks. Pristatymas vykdomas tik darbo dienomis ir tik iki 16 val. Po 16 val. šios paslaugos suteikti negalėsime. Savaitgaliais siuntų pristatymo ir krovos darbai neatliekami. Užsisakius šią paslaugą pageidaujamo pristatymo laiko pasirinkimo intervalas negalimas.


Sekite mus