Apie mus

UAB Intermedija – daugiau kaip 15 metų veikianti internetinė parduotuvė, siūlanti savo klientams platų IT ir buitinės technikos asortimentą bei patogiausią apsipirkimo būdą, intermedia.lt pakeitė vardą ir tapo emiestas.lt !Atsinaujinę ir išplėtę asortimentą, savo pirkėjams pateiksime dar geresnių žinomiausių prekinių ženklų gaminių pasiūlymų labai patraukliomis kainomis!

 

 

Mūsų svetainėje galite rasti tūkstančius prekių šiose kategorijose:

Kompiuteriai ir jų priedai – čia galima rasti vienų žinomiausių pasaulyje gamintojų: Lenovo, Dell, Apple, Samsung, Huawei bei Asus produkciją, skirtą tiek namų vartotojams, tiek ir verslo atstovams. Tinkamą įrenginį čia galės rasti bet kuris pirkėjas, kuriam svarbu, kad jo pasirinkta technika pasižymėtų aukšta kokybe ir patikimumu. Stengiamės, kad mūsų pirkėjai galėtų rasti ne vien pačius naujausius gaminius, bet ir patikrintus ir užsirekomendavusius modelius.  

Kompiuterių komponentai– tiems, kas nori savarankiškai susikomplektuoti kompiuterį arba patobulinti turimą įrangą. Platus Intel, AMD, ADATA, Seagate, Kingston ir Gygabyte produkcijos asortimentas leis susirinkti savo svajonės įrenginį.

Tinklo įranga, apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemos – puikus būdas pasirūpinti ne tik patogesne prieiga prie interneto ryšio, bet ir užtikrinti savo bei turimo turto saugumą. Be interneto neįmanoma įsivaizduoti šiuolaikinių namų ar biuro, tad mūsų siūlomi belaidės prieigos taškai ir maršrutizatoriai padės užtikrinti kokybišką ir stiprų signalą.

Telefonai ir kiti išmanieji įrenginiai – tai jau kasdienybe tapę daiktai be kurių daugelis neįsivaizduoja savo gyvenimo. Skraidyklės, laikrodžiai, sonarai ir netgi išmanieji žaislai neabejotinai palengvina darbus ir tampa nuostabiomis dovanomis savo artimiesiems. 

Televizoriai, garso sistemos bei Foto/Video prekės – leidžia namų sąlygomis atrasti naujų spalvų ir garsų. Tokių gamintojų kaip Samsung, LG, Philips, Sony, Panasonic, Logitech bei Fujifilm produkcija jau daugelį metų yra tarp populiariausių pasirinkimų net ir profesionalų tarpe.

Norintys atsinaujinti savo buitinę techniką, emiestas.lt elektroninėje parduotuvėje ras tiek stambius buities įrenginius: šaldytuvus, skalbimo mašinas, indaploves. Svetainėje smulki buitinė technika namų pagalbininkai: kavos aparatai, dulkių siurbliai ir virtuvės technika. Šios prekių kategorijos palengvina žmonių kasdienybę bei suteikia daugiau komforto ir saugumo.

Taip pat galime pasiūlyti prekes, skirtas vaikams, namų gyvūnams, sodo ir kiemo priežiūrai, automobiliams bei sportui ir turizmui. Nuolat plečiame savo asortimentą, siekdami, kad klientai galėtų patogiai rasti viską ko reikia jų buičiai, darbui ir laisvalaikiui bei tam, kas gali palengvinti gyvenimą.

Rūpinamės ir tuo, kad apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje emiestas.lt suteiktų maksimalų pasitenkinimą. Visos prekės yra surūšiuotos pagal kategorijas, kurios padeda lengvai rasti tai ko ieškote. Taip pat yra galimybė naudotis patogiais filtrais, kurie pagreitina paiešką ir leidžia greitai išsirinkti tinkamiausią sprendimą ar tai būtų kompiuterių komponentai, ar telefonai. Savo patogumui galite rinktis įvairius atsiskaitymo būdus ir Jums patogų prekių pristatymą.

Malonaus apsipirkimo emiestas.lt kur visada norisi sugrįžti!

UAB Intermedija

• Įmonės kodas: 300126849

• PVM mok.k.: LT100001791915

• AB Swedbank: LT717300010090157368 SWIFT: HABALT22

• Telefonas pasiteiravimui darbo dienomis nuo: 9.00 h -18. 00 h: +370 600 51982


Sekite mus