A-USB2-CMmF-01
8,87 € su PVM
-0,03 €
8,90 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Technical details | |
| Tipas | USB-C to Micro USB |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Savybės | |
| 2 jungtis | USB |
| 1 jungtis | Type-C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB 2.0 Type-C adapter (CM/MicroUSB-F) |
| Kitos funkcijos | |
| Spalva | Black |