WM-42F-02
12,37 € su PVM
-0,54 €
12,91 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 2
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Technical details | |
| Funkcijos | Fixed |
| Tvirtinimo tipas | Wall mount |
| Screen size compatibility | 23-42 col. |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Black |
| Mounting | |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75x75, 100x100, 200x100, 200x200 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 200x200 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75x75 mm |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 42 col. |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 336.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |