M-091R
40,27 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Kitos funkcijos | |
| Specialios funkcijos | Clock / alarm functions |
| Maitinimo tipas | • AC supply AC 230V ~ 50Hz • Battery 4 x 1.5V AA / LR20 (not included) |
| Dizainas | |
| Ekranas | LCD display |
| Radijas | |
| Radijo tipas | 2 band radio FM / AM radio (digital tuner) |
| FM preset stations | 10 |
| Tinklas | |
| „Bluetooth“ | No |
| Ryšys | |
| Aux in | Yes |
| Technical details | |
| Aliarmo funkcija | Yes |
| Ausinių jungtis | Headphone connection |
| FM antena | Telescope antenna |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M-091R |
| Gamintojo prekės serija | Radio |
| NFC features | No |
| AM preset stations | 10 |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross depth (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |