Norime informuoti, kad nuo lapkričio 7 d. dėl įvedamo visuotinio karantino keičiasi DPD siuntų pristatymo tvarką visoje Lietuvoje:

Mieli klientai,

Norime informuoti, kad nuo lapkričio 7 d. dėl įvedamo visuotinio karantino keičiasi DPD siuntų pristatymo tvarką visoje Lietuvoje:

  • Speciali pristatymo tvarka asmenims, esantiems saviizoliacijoje. Saviizoliacijoje esantiems asmenims COD, DR paslaugos neteikiamos, bet siuntos toliau pristatomos.
  • Atsiskaitymas tik banko kortelėmis.  COD paslaugai grynais atsiskaityti negalima.
  • Bekontaktis siuntų pristatymas ir surinkimas. Siuntų pristatymas ir toliau lieka bekontaktis. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan.  Siuntos gavėjo parašas keičiamas PIN kodu. Patekimas į verslo patalpas neribojamas. Jei siunta skirta įmonei, kurjeris teiraujasi siuntą priimančio asmens vardo ir pavardės, taip pat nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai. Tai laikoma, kaip įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento nereikia.
  • Užsakomieji krovos darbai (UKD) vykdomi tik iki privačių patalpų durų.  Užsakomieji krovos darbai privatiems asmenims vykdomi tik iki privačių patalpų durų, pavyzdžiui, siuntos užnešamos laiptine ir paliekamos prie buto durų. Kurjeriai į privačių patalpų vidų neina. Gavėjas negali kartu su kurjeriu iškrauti ir nunešti siuntos, todėl pakuotės, sunkesnes nei 31,5 kg gavėjas turi išsikrauti ir susinešti pats arba turi būti užsakomi krovos darbai, kai atvyksta du kurjeriai ir siuntas nuneša iki privačių patalpų durų. Kurjerio patekimas į įmonių patalpas nėra ribojamas.
  • Neteikiama krovos darbų paslauga siuntoms, sveriančioms 80-120 kg. Krovos darbai 80-120 kg sveriančioms siuntoms nebus atliekami. Užsakyti krovos darbai ir toliau bus atliekami siuntoms iki 80 kg. Siuntą su užsakyta krovos darbų paslauga pristatys du DPD kurjeriai be Gavėjo pagalbos.
  • Papildomi reikalavimai dokumentų grąžinimo (DR) paslaugai. Dokumentai turi būti rengiami su ryškiomis ir aiškiomis spalvinėmis žymomis parašo vietose. Gavėjas su pasirašomu dokumentu ir skirtomis pasirašyti vietomis turi būti susipažinęs iš anksto. DR paslaugai išlieka ID dokumento patikra.
  • Siuntų skirstymo terminaluose (depuose) nebus galimybės atsiimti ir išsiųsti siuntų. Laikinai nebus galimybės išsiųsti ir atsiimti siuntų iš siuntų skirstymo centrų (depų), išskyrus Vilniaus, Kauno ir Panevėžio terminalus. Juose ir toliau galėsite išsiųsti ir atsiimti siuntas.

Detalesnę informaciją rasite DPD puslapyje - https://www.dpd.com/lt/lt/koronavirusas/

Maloniai prašome atkreipti dėmesį į šią informaciją ir perduoti ją savo kolegoms, kuriems tai galėtų būti svarbu.

Sekite mus