KODĖL VERTA RINKTIS PRO+ 2?

KODĖL VERTA RINKTIS PRO+ 2?

Deeper PRO+ 2 pravers žvejojant bet kokiu sezonu ar žvejybos būdu. Šis lengvas, patogus nešiotis žvejybos prietaisas pasižymi įspūdingu užmetimo diapazonu ir skenavimo gyliu. Savo išmaniojo įrenginio ekrane matysi tikslius duomenis realiuoju laiku Fish Deeper™ programėlėje. Galėsi planuoti, registruoti ir analizuoti žvejybos išvykas bei kurti asmeninius batimetrinius žemėlapius, o duomenys bus pasiekiami bet kuriame įrenginyje.

3 IMPULSŲ DAŽNIAI – DIDELIS TIKSLUMAS
Skenuok didelį plotą ir greičiau rask žuvų susibūrimo vietas su plataus kampo spinduliu. Žuvingas vietas skenuok vidutiniu spinduliu, o su siauro kampo spinduliu sužinok tikslius duomenis ir aptik konkrečias žuvų rūšis.

ĮSPŪDINGAS SKENAVIMO GYLIS IR UŽMETIMO DIAPAZONAS
Nepriekaištingai tiksliai skenuoja iki 100 m gylyje. Pats generuoja Wi-Fi signalą (nereikia mobiliųjų duomenų), kad prisijungtų prie išmaniojo įrenginio, todėl drąsiai užmesk iki 100 m atstumu ir žvejok ramia galva – ryšys visą laiką bus stabilus.

NEPRILYGSTAMA SKIRIAMOJI GEBA
1 cm (skenuojant siauru spinduliu) ir 2,4 cm (skenuojant plačiu ar vidutiniu spinduliu) skiriamoji geba užtikrina, kad lengvai aptiksi konkrečias rūšis ir galėsi stebėti net smulkiausią jauką vertikaliai džigaujant.

 

 

KODĖL VERTA RINKTIS DEEPER?
Esame užmetamų išmaniųjų sonarų technologijos pradininkai. Pirmąjį savo sonarą sukūrėme 2013 m. ir nuo to laiko nesustodami judame į priekį ir tobuliname savo gaminius, siekdami vis geresnių rezultatų. Mūsų sonarai pasižymi aukščiausia kokybe, jie sukurti ir pagaminti Europoje, o savo klientams kasdien (visą parą) teikiame aptarnavimo paslaugas. Svarbiausias mūsų prioritetas – žvejai.

ABSOLIUČIAI UNIVERSALUS. Įvairūs žvejybos režimai, pasirenkami pagal žvejybos būdą. Tinka žūklei iš valties / baidarės, nuo kranto ir net poledinei žūklei kaip poledinis echolotas su tradiciniu vertikaliuoju stulpeliu. Galima žvejoti žiemą ir vasarą, dieną ir naktį – šis sonaras patenkins kiekvieno žvejo poreikius.

NEŠIOJAMAS. Belaidis, mažas ir lengvas – mažesnis už teniso kamuoliuką ir sveria vos 90 g. Telpa žvejybos reikmenų dėtuvėje, masalo krepšyje ir net kišenėje.

BATIMETRINIŲ ŽEMĖLAPIŲ KŪRIMAS. Galima patiems kurti batimetrinius žemėlapius ir pasiekti visus savo skenavimus, žemėlapius, dominančias vietas, nuotraukas bei pastabas Fish Deeper™ programėlėje arba žiniatinklio platformoje.

AIŠKI PROGRAMĖLĖ. Ekrane rodomos žuvys, augalija, dugno struktūra, kontūras, kietumas ir sudėtis. Fish Deeper™ programėlėje pateikiama vandens temperatūra ir gylis, galima rinktis skirtingas spalvų paletes ir piktogramas, reguliuoti sonaro jautrumą ir įjungti tradicinį poledinės žūklės echoloto rodmenį. SVARBIAUSIA – KOKYBĖ. Šis sonaras pagamintas iš itin patvaraus ABS plastiko su titano įdėklais ir silikonine tarpine, jis yra atsparus ne tik vandeniui, bet ir oro temperatūrai – jį galima naudoti net –20 °C šaltyje.

KOKIOS NAUJOVĖS LAUKIA?
Toks pat puikus gaminys – tik atnaujintas ir dar tobulesnis.3 IMPULSŲ DAŽNIAI. 47° (100 kHz) platus spindulio kampas, 20° (240 kHz) vidutinis spindulio kampas ir 7° (675 kHz) siauras spindulio kampas. Dar labiau tinka poledinei žūklei ir žvejybai iš valties.

ILGIAU VEIKIANTI IR GREIČIAU ĮKRAUNAMA BATERIJA.
Veikia iki 9 valandų. 80 % įkrovos lygis pasiekiamas vos per 45 minutes, visiškai įkraunama per 75 minutes.

AIŠKESNI SONARO RODMENYS. Ryškesnis ir aiškesnis vaizdas, kad lengviau aptiktum tai, ko ieškai.

DIDESNIS SKENAVIMO GYLIS. Skenuoja iki 100 m gylyje.

FISH DEEPER™ PREMIUM
Prieiga prie daugiau nei 50 000 vandens telkinių batimetrinių žemėlapių su Fish Deeper™ Premium. Gauk 3 mėnesių nemokamą prenumeratą dovanų su PRO+ 2.
maps.fishdeeper.com

Sekite mus