NLR-A020
103,77 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Technical details | |
| Tvirtinimo tipas | Floor stand |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Black/Red |
| Mounting | |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 400x400 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75x75 mm |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 55 col. |
| Package features | |
| Gross height (mm) | 450 mm |
| Gross width (mm) | 104 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.85 kg |
| Paper/Pasteboard | 800 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |