W800BT Plus Black
35,79 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Kitos funkcijos | |
| Dažnių diapazonas | 20-20k Hz |
| Gamintojo prekės serija | Stereo Headphones |
| Microphone | Yes |
| Technical details | |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Dėvėjimo būdas | Over-Ear |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Yes |
| Belaidės | Yes |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Black |
| Ryšys | |
| USB krovimo prievadas | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 242.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |