Vitality Pro Frozen
31,44 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Savybės | |
| Kroviklio pagrindas | Yes |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 1 |
| Kitos funkcijos | |
| Įkraunama | Yes |
| Energijos valdymas | |
| Akumuliatoriaus tipas | NiMH |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Blue |
| Technical details | |
| Gamintojo prekės serija | Electric Toothbrush |
| Dantų valymo rėžimų skaičius | 2 |
| Įtaiso tipas | Rechargeable |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 169.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 225.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gross width master carton | 260 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |