3095
11,11 € su PVM
-2,80 €
13,91 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Pakavimo turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 dalių |
| Technical details | |
| Tipas | Brush or nozzle |
| Talpa | No ml |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 4 cm |
| Aukštis | 20.5 cm |
| Gylis | 3 cm |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Black |
| Medžiaga | Plastic |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 35 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |