H8/H8Pro Battery ChargingBase
11,16 € su PVM
-2,84 €
14,00 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0007875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |