HTS2000.CEL
264,55 € su PVM
-39,19 €
303,74 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 3
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Kitos funkcijos | |
| Garsiakalbiai | Yes |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (standartiškai) | 42 W |
| Tinklas | |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Technical details | |
| USB jungtis | No |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 890.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 130.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.53 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 32 dalių |