PCU5-10CC-0150-S
8,91 € su PVM
-0,04 €
8,95 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Gaminio spalva | Grey |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |