SASW5.CEL
469,12 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Gamintojo prekės serija | Speaker |
| Garantija | 12 mėn. |
| Energijos valdymas | |
| Galingumas | 300 W |
| Kitos funkcijos | |
| Spalva | Black |
| Techniniai duomenys | |
| Bruto svoris | 16.9 kg |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Nešiojamas | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 495.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |