A3171011
52,24 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Energijos valdymas | |
| Galingumas | 20 W |
| Technical details | |
| Nešiojamas | Yes |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės serija | Portable Bluetooth Speaker |
| Kitos funkcijos | |
| Spalva | Black |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 196.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 86.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |