S360DB
313,83 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Multimedija | |
| Signalo ir triukšmo santykis (SNR) | 85 dB |
| Žemųjų dažnių garsiakalbis | |
| Žemų dažnių garsiakalbių skaičius | 1 |
| Technical details | |
| Nešiojamas | No |
| Jungties tipas | Bluetooth/analog RCA/USB/Optical/Coaxial |
| Kitos savybės | Bass unit: 8-inch (220mm), Mids+bass unite: 4-inch (105mm) x 2, Tweeter unit: Planar diaphragm tweeter x 2 |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Wired |
| Procesorius | |
| Dažnių diapazonas | R/L: 60– 40.000, SW: 40– 150 Hz |
| Tinklas | |
| „Bluetooth“ | Yes |
| „Bluetooth“ versija | 4.1 |
| Garsiakalbis | |
| Garsiakalbių kiekis | 2 |
| Total power | 150 W |
| Garsiakalbio tipas | 2.1 |
| Kitos funkcijos | |
| Spalva | Dark Brown/Black |
| Specialios funkcijos | Vibration-free bass, produces clean, low bass; Wooden MDF cabinets to reduce sound resonance |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S360DB |
| Gamintojo prekės serija | Bluetooth Speaker |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 675 mm |
| Gross height (mm) | 415 mm |
| Gross width (mm) | 425 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.119053125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |