R1700BTS Brown
121,08 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Savybės | |
| Suderinamumas | iOS, Android, MacOS, or Windows device |
| Buttons | |
| Įvesties tipas | RCA/AUX, Bluetooth |
| Energijos valdymas | |
| Įtampa | 100-240 V |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Brown |
| Technical details | |
| Kitos savybės | Total power output: RMS 15 W × 2 + 18 W × 2; SNR: ≥85dBA; Frequency response: 60 Hz - 20 kHz; Bass adjustment: -6db to + 6db; 25mm dome tweeter |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Kitos funkcijos | |
| Specialios funkcijos | Exceptional sound quality; Integrated tone control; Rich bass and clear highs; Front Bass Reflex port emphasizes low frequencies giving the bass more power |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Įvesties jautrumas | 700±50 / 550±50 mV |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | R1700BTS |
| Gamintojo prekės serija | Active Bluetooth Bookshelf Speakers |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Plastic (No PET) | 122.00 g |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross height master carton | 405 mm |