T5 Black
119,10 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Svoris ir matmenys | |
| Žemų dažnių garsiakalbio matmenys (P x G x A) | 278 x 336 x 300 mm |
| Žemųjų dažnių garsiakalbis | |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio dydis | 8 col. |
| Technical details | |
| Nešiojamas | No |
| Jungties tipas | Stereo RCA in, Stereo RCA out |
| Kitos savybės | Noise level: ≤25dB(A); Frequency response: 38Hz~200Hz; Signal-to-noise-ratio: ≥85dB (A) |
| NFC features | No |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Wired |
| Tinklas | |
| „Bluetooth“ | No |
| Garsiakalbis | |
| Garsiakalbių kiekis | 1 |
| Total power | 70 W |
| Garsiakalbio tipas | Active |
| Kitos funkcijos | |
| Spalva | Black |
| Dėžės turinys | T5, Power Cable, 3.5mm>RCA cable, RCA>RCA cable |
| Įvesties jautrumas | 50 mV |
| Specialios funkcijos | 8" Speaker Driver for distortion-free bass; Low pass filter with 38Hz frequency response; Reduced acoustic resonance with MDF enclosure; Automatic standby to conserve power; Adjustable Bass and Frequency Bandwidth |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T5 |
| Gamintojo prekės serija | Powered Subwoofer |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 438 mm |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |