470-ABEO
15,59 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Bruto svoris | 0.08 kg |
| Savybės | |
| Jungties tipas | Male/Female |
| Gaminio spalva | Black |
| 2 jungtis | DVI |
| 1 jungtis | DisplayPort |
| Kitos funkcijos | |
| Kiekis | 1 |
| Techniniai duomenys | |
| Garantija | 1 year warranty metai |
| Tipas | Adapter |
| Garantija | 12 mėn. |
| Neto svoris | 0.07 kg |