MUSW-6B-02-BG
14,03 € su PVM
-0,18 €
14,21 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 3
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Įvesties įrenginys | |
| Judėjimo raiška | 800/1200/1600 tašk./col. |
| Kitos funkcijos | |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Technical details | |
| Įtaiso tipas | Optical mouse |
| Buttons | 6 |
| Jungties tipas | USB |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |