MUSW-4BSC-01
12,54 € su PVM
-0,57 €
13,11 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 4
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Technical details | |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Jungties tipas | USB-C |
| Įvesties įrenginys | |
| Slankiklis | Scroll wheel (up/down) |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Black |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |