BP0025
218,33 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 1
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Ergonomija | |
| Posvyrio kampas | -12°/+5° ° |
| Pasukimo kampas | 0°/+90° ° |
| Mounting | |
| VESA tvirtinimo sistemos | 200x200, 400x200, 300x300, 400x400, 600x400 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 600 mm |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 70 col. |
| Maksimalus svoris (talpa) | 50 kg |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 200 mm |
| Technical details | |
| Kitos savybės | Suitable for 37–70" LCD, LED, PC and TV monitors Carrying capacity: Max. 50 kg / 110 lbs Adjustable TV height Tilt: -12°/+5° Rotation: 0°/+90° VESA compatibility: 600x400 |
| Tvirtinimo tipas | Floor stand |
| Screen size compatibility | 30-70 col. |
| Gaminio pavadinimas | BP0025 |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 7.059 kg |
| Gross depth (mm) | 535 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Paper/Pasteboard | 7059.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |