WUSC-XWB1C-B
98,45 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Dizainas | |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Technical details | |
| Tvirtinimo tipas | Wall mount |
| Mounting | |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 100x100 mm |
| Atstumas iki sienos (min.) | 42 mm |
| Package features | |
| Gross height (mm) | 75 mm |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 770.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.77 kg |
| Volume (m3) | 0.02688 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |