DS70PLUS-450BL1
160,12 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 2
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Technical details | |
| Tvirtinimo tipas | Desk Mount |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Black |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Mounting | |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75x75, 100x100 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75x75 mm |
| Package features | |
| Gross width (mm) | 12.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 896.00 g |
| Plastic (No PET) | 224.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |