37-70-EF
22,38 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 1
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Gross depth (mm) | 685 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Technical details | |
| Tvirtinimo tipas | Wall mount |
| Funkcijos | Fixed |
| Holding capacity | 40 kg/cm |
| Screen size compatibility | 37-70 col. |
| Gaminio pavadinimas | 37-70-EF |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Black |
| Medžiaga | Steel |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Mounting | |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 70 col. |
| VESA tvirtinimo sistemos | 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm |
| Maksimalus svoris (talpa) | 40 kg |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 600 mm |
| Atstumas iki sienos (min.) | 25 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 25 mm |