VLB500
22,85 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Package features | |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kitos funkcijos | |
| Specialios funkcijos | The VLB 500 loudspeaker wall support is for surround speakers and hi-fi speakers weighing up to 5kg/11 lbs. |
| Mounting | |
| Maksimalus svoris (talpa) | 5 kg |
| Atstumas iki sienos (min.) | 63 mm |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Black |
| Ergonomija | |
| Posvyrio kampas | 20 ° |
| Technical details | |
| Ašių skaičius | 1 |
| Reguliuojamos lentynos | No |
| Tvirtinimo tipas | Loundspeaker Mount |
| Pasukimo kampas | 180 ° |
| Valdoma nuotoliniu būdu | No |
| Funkcijos | Turn, Tilt |
| Holding capacity | 5 kg/cm |
| Gaminio pavadinimas | VLB500 2 pcs. |