HTS20R.CEL
218,41 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 2
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Garsas | |
| ARC kanalas | Yes |
| Energijos valdymas | |
| Galingumas | 400 W |
| Ryšys | |
| USB prievadas | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HT-S20R |
| Gamintojo prekės serija | 5.1CH Home Entertainment Soundbar System |
| Garantija | 24 mėn. |
| Svoris ir matmenys | |
| Neto svoris | 10.20 kg |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 1040.00 mm |
| Gross height (mm) | 515.00 mm |
| Bruto svoris | 13.50 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2300.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |