4XF1K72399
40,47 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Technical details | |
| Kitos savybės | ThinkCentre Tiny Clamp Bracket Mounting Kit II is a new mounting solution that provides an efficient and secure monitor mounting solution for your Tiny PC. To complete this solution the ThinkCentre Tiny VESA Mount II (Sold separately, PN:4XF0N03161) is required to mount the Tiny PC to the Clamp bracket, and Power Cage II (sold seperately, PN: 4XH0N23158) is required to mount the Power adapter of the Tiny PC |
| Tvirtinimo tipas | Other |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ThinkCentre Tiny Clamp Bracket Mounting Kit II |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 20.30 mm |
| Gross height (mm) | 6.80 mm |
| Gross width (mm) | 7.10 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |