482-BBDL
284,67 € su PVM
su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 3
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Technical details | |
| Tvirtinimo tipas | Desk Mount |
| Screen size compatibility | 19-27 col. |
| Gaminio pavadinimas | MDA20 |
| Gamintojo prekės serija | Dual Monitor Arm |
| Pasukimo kampas | -90/90 ° |
| Funkcijos | Height, tilt, swivel, rotation, depth |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Black |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Ergonomija | |
| Pasukimo kambas | 180 ° |
| Posvyrio kampas | -35/80 ° |
| Aukščio reguliavimo ribos | 266 mm |
| Mounting | |
| Maksimalus svoris (talpa) | 10 kg |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 27 col. |