MS 3159y
13,30 € su PVM
-0,91 €
14,21 € su PVM
Pristatymo laikas: 3 - 5 d.d.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!
Likutis: Likutis: 5
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama:
Dalintis:
| Energijos valdymas | |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Akumuliatoriaus tipas | CR2032 |
| Pakavimo turinys | |
| Elementai pridėti | Yes |
| Efektyvumas | |
| Laikrodžio funkcija | No |
| Gamintojo prekės serija | Kitchen scale |
| Pajėgumas | 5 kg |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Yellow |
| Automatinis išjungimas | Yes |
| Medžiaga | Plastic |
| Dizainas | |
| Ekrano tipas | LCD |
| Maksimalus svoris (talpa) | 5 kg |
| Ekranas | Yes |
| Technical details | |
| Gradavimas | 1 g |
| Taros svėrimo funkcija | Yes |
| Žemo baterijos lygio indikatorius | No |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 214 mm |
| Gross width (mm) | 27 mm |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Gross height master carton | 235 mm |